T.H.Y-ANADOLUJET-PEGASUS-ATLASJET-ONURAİR-EN EKONOMİK UCAK BİLETLERİ

Vize Bilgisi

site bilgi / istatistik

AGT Travel , HakkımızdaASLEN GEZİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

ASLEN GEZİ Turizm olarak 2002 yılından bu yana faaliyette olduğumuz turizm sektöründe bir çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, kuruluşumuzun ilk gününden beri sürdürdüğümüz güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemi ile Ankara'nın seçkin acentaları arasında yer almaktayız. Acentamızda; yurtiçi, yurtdışı otel rezervasyonları, tur programları, uçak biletleri, hafta sonu yatılı ve günübirlik paket turların yanında, özel gruplar için dünyanın her yerinde her zevke uygun gezi organizasyonları ve ayrıca yurtiçi ve yurtdışında yapılan fuar ve kongrelere hassas çalışmalarla yapılan gezi organizasyonları bu alanda tecrübeli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kuruluşundan bu yana değerli müşterilerine bilet hizmeti de veren acentamız 2003 yılından itibaren dünyadaki bütün havayollarının üye olduğu ’ ya bağlı bir acenta olarak, tüm dünya havayollarının ve aynı zamanda THY yurtiçi ve yurtdışı biletlerinin rezervasyonları ve satışlarını da yapmaktadır.

Acentamız biletleri istenilen adrese kısa sürede ulaştırmaktadır. Aslen Gezi Turizm ( AGT Travel ), dünyadaki en son ve en gelişmiş rezervasyon sistemi olan Amadeus bilgisayar sistemini kullanmaktadır. Buna ek olarak yurtiçi seyahatleriniz için FLY AIR, ONUR AIR, PEGASUS ve ATLAS JET , PAN UKRAİNE uçak firmalarının da yetkili satış acentasıdır.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamıza bizzat gelerek, telefonla veya web sayfamızdan internet aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Saygılarımızla.

Haberler / Duyurular
VİZE SEYAHAT SİGORTASI YAPILIR...


TURKUAZ UÇAK BİLETLERİ


BALAYI ÇİFTLERE % 15 İNDİRİM


BORAJET UÇAK BİLETLERİ


TÜRK HAVA YOLLARI UÇAK BİLETLERİ


ANADOLUJET UÇAK BİLETLERİ
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Turlar
Yurtdışı Turlar
Kıbrıs Otelleri
Kampanyalar
Termaller