T.H.Y-ANADOLUJET-PEGASUS-ATLASJET-ONURAİR-EN EKONOMİK UCAK BİLETLERİ

Vize Bilgisi

site bilgi / istatistik
Mirada Del Mar

Haber

ANADOLUJET UÇAK BİLETLERİ

Bir standart oda ve buna merdivenle bağlı bir diğer odadan oluşan Aile Odaları, çocuklu ailelerin tercihleri ve ihtiyaçları düşünülerek inşa edilmiştir. Bütün diğer hizmetler standart oda ile aynıdır. Aile gibi huzurlu odalarımızda tatiliniz daha güzel.

Standart Odalarımızın genişliği 26 m2 dir. Standart Odalarda, iki ayrı tek yatak veya çift kişilik yatak ile açıldığında tek kişilik yatak olarak kullanılabilen bir kanepe bulunmaktadır. Zemini tamamen halı kaplı olan standart odalarımız, ruhunuzu okşayan dekorasyonu ile size huzurlu, keyifli bir tatil sunuyor. Tüm odalarımızda standart olarak bulunan balkon, TV(müzik kanalları), minibar, havalandırma, özel kasa, saç kurutma makinesi, telefon(direkt hat), banyo küveti, konuklarımızın her türlü konfor beklentileri ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düşünülmüş ve hazırlanmıştır.

Bir standart oda ve buna bağlı bir salondan oluşan suitlerimizde gerektiğinde yatak olabilen bir kanepede bulunmaktadır. Bütün suit odalarımız Akdeniz’in doyumsuz manzarasına sahiptir.

Okunma Sayısı: 5016
Haberler / Duyurular
VİZE SEYAHAT SİGORTASI YAPILIR...


TURKUAZ UÇAK BİLETLERİ


BALAYI ÇİFTLERE % 15 İNDİRİM


BORAJET UÇAK BİLETLERİ


TÜRK HAVA YOLLARI UÇAK BİLETLERİ


ANADOLUJET UÇAK BİLETLERİ
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Turlar
Yurtdışı Turlar
Kıbrıs Otelleri
Kampanyalar
Termaller